Serwis Turystyczny Łeby

notes (0)
    
Strona główna » Atrakcje w mieście » Parki i centra rozrywki Łeba » Park dinozaurów
 

Park dinozaurów

inne nazwy
Park dinozaurów Łebapark
kategoria
Parki i centra rozrywki,
 
Park dinozaurów
Zobacz galerię zdjęć
 

Łeba Park to największy Park Dinozaurów w Polsce. Mieści się on przy ulicy Kolonijnej. Jego powierzchnia jest ogromna, bo jest to około 20 hektarów. Oczywiście park znajduje się na terenie lasów, w otoczeniu różnych stawów i trzęsawisk. W parku jest prawie 100 figur dinozaurów. Są to figury o naturalnej wielkości. Niektóre mają nawet do 45 metrów długości! Są one zatem bez wątpienia bardzo spektakularne.

Jednak ten właśnie Park Jurajski to nie tylko same dinozaury. Znajdziemy tam także groty Neandertalczyków, piękne galerie skamielin i galerię bursztynową. Rzecz jasna park jest doskonale dostosowany do potrzeb jego najmłodszych gości. Są tam specjalnie wystylizowane place zabaw, Mini Zoo, w którym to znajdują się oswojone zwierzęta oraz kino. Również amatorzy dobrego jedzenia znajdą coś specjalnie dla siebie. Można tam także zakupić jakiś drobiazg na pamiątkę pobytu w Łeba Parku.

Ceny są bardzo przystępne, 25zł kosztuje bilet zwykły, zaś bilet ulgowy 15 zł. Dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia wchodzą za darmo. Są również oferty dla wycieczek zorganizowanych. W okresie od kwietnia do sierpnia park czynny jest od godziny 9.00. Bilety można zakupić do godziny 19.00, zaś obiekt należy opuścić do godziny 20.30. W okresie od września do 10 października bilety sprzedawane są od 9.00 do 16.00, a z parku należy wyjść do godziny 17.30.

komentarze
 
W pobliżu
 
 
 
 
Na weekend
Konferencje, szkolenia
Imprezy integracyjne
Dla aktywnych
Z rodziną
więcej »
 

Pogoda w Łebie

temp.
0 °C
deszcz 0.0 cm
śnieg 0.0 cm
wiatr 0 km/h
  szczegóły »
 
 

Statystyka


gości on-line: 2
odwiedzin dzisiaj: 55
łącznie odsłon: 1067176
od dnia: 2012-02-01
czas generowania: -0.25
 
 

Zobacz także


 
© 2007-2019 MojaLeba.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łeba - kurort nad Bałtykiem - prezentujemy hotele, noclegi, spa, pensjonaty i wiele innych...
Hotelisko.pl